محل تبلیغات شما

مگنولیا،لیلیوم،بائوباب،کاج،انبه از محضر استادان گیاه شناس معذرت می خوام اما وقتی به این کلمات قلمبه سلمبه فکر می کنم و اینکه من قصدم کاشت اونا در یک خاک ضعیف با اقلیم بیابانی بوده به خودم میخندم

اینقدر افسرده و ناامیدم که فقط قلبم و دردی که در اون حس می کنم می تونه این حد نا امیدی رو درک کنه

الان در این لحظه حسرت بیست روز پیش و از دست دادن عشق و علاقه ام رو می خورم

فکر می کردم آدم که اعتماد و عشقش را از دست بدهد دیگر در دنیا چیزی ندارد اما امروز روز بدتریه و من امیدمم از دست دادم.

کاش حداقل 20 روز پیش بود اون وقت تصمیم عجولانه نمی گرفتم و حداقل یک کور سو امیدی برایم بود

البته الان دارم به حکمت و صلاح و مصلحت خدا فکر می کنم

من از اولم باید براساس عقل خودم عمل میکردم از آبان که بایک مشاور واقعی صحبت کردم و مشاوره مفیدی بهم داد فقط حیف که به اون عمل نکردم اگر براساس عقل خودم پیش رفته بودم الان حداقل حداقلش ضرر مادی نکرده بودم .

اما همانطور که در ضرر مالی زمستان 96 شوهر مفت خور و راحت طلبم را شناختم

الانم آدمهای دور و برم را شناختم از اونایی که ادعای حسن نیتشون میشه و رو هوا حرف میزنند  و به افتادن دیگران فکر نمی کنند تا اون بد ذاتهایی که منتظرند آدم بیفته هر هر بخندند تا مرهم درد کوچیکی  و کمبودهای اونها بشه

الان به امید خدا تصمیم گرفتم نقطه ضعفم را به نقطه قوت تبدیل کنم  و همین امیدوارم کرده بعدش باید دوباره پناه ببرم به دوستان درختی(کتابها) .و البته کار کردن برای  غلبه به یک نقطه ضعف دیگه .

اگر خری گاوی گوسفندی داره اینجاها می چرد باید بداند که من نقاط قوت زیادی دارم و همینکه اینقدر دشمن و بدخواه و حسود کهنه دارم سندی است بر این مدعا که من چیزها و نقاط قوتی دارم که اونها ندارند و حسادتشون برا اینه

و نقاط قوت خودم را هم تقویت کنم و بر روی آنها کار کنم

اولین نقطه قوت و استعداد من زبان است

حسودها برید بمیرید از حسادت

بهرجهت امشب حتما من درست نمی خوابم ولی نتیجه بخش است

من تا عمل به حرهایم اینجا چیزی نمی نویسم

خدایا قطع کن دست چهارپایان را

گیاهان زیبا و خاک ضعیف

چشم بسته(از تجربه ها)

اون ,نمی ,نقطه ,قوت ,فکر ,کنم ,از دست ,فکر می ,خاک ضعیف ,می کنم ,روز پیش

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما